Kurumsal

ORSE Elektrik Mühendislik Enerji Proje Taahhüt Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ortaklarının mesleki faaliyetleri ve sektördeki deneyimlerinin bir araya getirilmesiyle 4 Ağustos 2017 tarihinde Elektrik Mühendisi Oray Üsküdar ve Elektrik Mühendisi Numan Semerci tarafından kurulmuştur.


Şirketimiz, Alçak ve Yüksek Gerilim Proje Hizmetleri, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu, Alçak ve Yüksek Gerilim Trafo Tesisleri Bakımı, Danışmanlık ve Müşavirlik Hizmetleri, Trafo Merkezi Kurulumu ve Enerji Müsaadesi, Endüstriyel Sanayi Tesisleri Elektrik Taahhüt Hizmetleri, Rüzgar Enerjisi Sistemleri Projelendirme ve Taahhüt Hizmetleri, Güneş Enerjisi Sistemleri Projelendirme ve Taahhüt Hizmetleri, Tarımsal Sulama Sistemleri Projelendirme ve Taahhüt Hizmetleri, Elektrik Üretim Santralleri Primer ve Sekonder Testleri, Topraklama ve Termal Kamera Ölçüm Hizmetleri ve Enerji Kimlik Belgesi Danışmanlığı konularında faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sunduğumuz kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlayarak güvenini kazanmak.

Vizyonumuz

Elektrik sektöründe müşteri portföyünü artırarak, müşterileri tarafından akla gelen ilk elektrik mühendislik şirketi olmak.